fbpx

Właściciel marki domekidom - Wojciech Żelechowski

Wojciech od nastoletnich lat jest związany z budową domów i domków z drewna. Swoje pierwsze kroki na rynku drewna stawiał w rodzinnym tartaku.  Już na samym początku swojej działalności firmowej wiedział, że chce oferować klientom kompleksową obsługę oraz mieć z klientem partnerskie stosunki, właśnie dlatego swoją pierwszą firmę nazwał Complex-Partner. W ciągu ostatnich 15 lat  wraz zespołem wykwalifikowanych specjalistów i podwykonawców wybudował ponad 600 obiektów z drewna. Firma Woodpecker Sp.z.o.o na czele której stoi Wojciech Żelechowski od wielu lat niezmiennie pozostaje podwykonawcą firmy Castorama Polska oraz przedstawicielem PUP COMPLEX Sp. z o. o.

Ciepły dom? A może domek do odpoczynku i spędzania wolnego czasu? Chętnie zbudujemy Twój dom!

Od początku istnienia firmy, naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom kompleksowej obsługi. Nie musisz martwić się zupełnie niczym. Oferujemy pełen wachlarz usług związanych z budową, rozbudową i wykończeniem budynków oraz konstrukcji drewnianych. Budujemy domy całoroczne, letniskowe, domki ogrodowe i takie, które sam zaprojektujesz. Budujemy domy nieprzerwanie od 2007 roku. Od tamtej pory jedno się nie zmienia – naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i nasz rozwój. Stajemy się coraz lepsi, a dzięki temu możemy zapewnić Ci najwyższą jakość.

Od fundamentu po wykończenie wnętrz

Ideą, która nam przyświeca jest kompleksowa opieka nad całą inwestycją. Od adaptacji projektu, uzyskania pozwolenia na budowę, do wykończenia łazienki i białego montażu. Jesteśmy generalnym wykonawcą projektu. Zajmujemy się wszystkimi etapami budowy, żebyś mógł od razu cieszyć się w pełni funkcjonalnym domem. Właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji.

Oszczędzamy Twój czas i pieniądze. Jak? Przygotowujemy plac budowy, zajmujemy się zakupem i dowozem materiałów, bierzemy odpowiedzialność za cały przebieg prac. Nasze doświadczenie pozwala zmniejszyć ryzyko błędu i nieporozumień. Zależy nam na harmonijnym przebiegu prac na każdym etapie realizacji drewnianego domku Twoich marzeń.

Sprawdzeni dostawcy i materiały najwyższej jakości

Jakość to nasza wizytówka. Drewno do budowy Twojego domu dostarczają nam największe i najbardziej renomowane firmy w Polsce. O odpowiedni widok z jego środka dbają okna Budvar. Jeżeli czegoś nie widać gołym okiem, nie oznacza, że może być kiepskie. Wykorzystujemy profesjonalne materiały hydrauliczne i instalacyjne marki Wavin. Zaś kolorytu ścianom dodają farby Koopmans i Teknos.

Solidne domy i domki całoroczne i rekreacyjne

Domki letniskowe? To coś więcej. Budujemy drewniane domy całoroczne. Najczęściej o metrażu 30-90 m2. Domy mieszkalne? Nie ma najmniejszego problemu. Podejmujemy się wszelkich realizacji. Masz pomysł? Skontaktuj się z nami! Budujemy również hale drewniane, restauracje, wykonujemy więźby prefabrykowane oraz wiązary dachowe.

Przewiń do góry